Співпраця для поліпшення сантехнічної освіти в Україні

Збір та аналіз інформації про потреби та запити роботодавців допоможе 25 закладам професійної (пофесійно-технічної) освіти України краще підготувати своїх студентів до майбутньої роботи.

Наглядова рада проєкту «Державно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні – EdUP» провела зустріч для обговорення подальшої діяльності у напрямку зміцнення партнерства між закладами професійної освіти та бізнесом.

Учасники зустрічі визначили ключові завдання, які мають бути реалізовані в найближчі місяці: підтримка розробки освітнього стандарту за професією «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування; розробка матеріалів для дистанційного навчання, обмін досвідом між закладами та покращення комунікації між навчальними закладами та бізнесом шляхом проведення майстер-класів та організації візитів.

Метою цих заходів є підтримка закладів професійної (професійно-технічної) освіти з тим, щоб вони могли краще залучати ресурси з приватного сектору та проводити практичні семінари за участі бізнесу.