30 червня 2022 року відбулося засідання Наглядової ради Проєкту EdUP. Ключовими питаннями порядку денного стало затвердження звіту про роботу за попередні півроку та окреслення планів на наступний період.

Що важливо, ця зустріч донорів, виконавців та закладів-реціпієнтів вивела Проєкт на фінішну пряму поточної фази, яка спливає на початку 2023 року. Як і раніше, наступні місяці команда Проєкту працюватиме над реалізацією планів у трьох ключових напрямках: підвищення якості освіти, організаційний розвиток та забезпечення навчання на робочому місці.

 

Як зазначив Віктор Шуткевич, заступник директора Швейцарського бюро співробітництва в Україні, друга фаза Проєкту припала на надзвичайно складні часи: команді Проєкту доводилось двічі переорієнтовувати діяльність – спочатку з огляду на пандемію, а тепер і війну. Разом з тим, вже багато вдалося досягти і цей курс буде тривати і надалі.

Війна в країні вимусила відтермінувати низку запланованих заходів, як-то щорічний конкурс фахової майстерності, тренінги з лідерства для керівників та семінари для майстрів та викладачів. Водночас, зявилися нові ініціативи – експрес-курси «Першої сантехнічної допомоги», допомога закладам в обміні кращими практиками та освітніми матеріалами, надання індивідуальної експертної допомоги. Як ніколи важливими стали розробки Проєкту у сфері е-навчання: вже зовсім скоро світ побачать нові мобільні застосунки «Опалення», «Водовідведення» та «Водопостачання».   

Слідкуйте за діяльністю Проєкту на нашому сайті, а також на сторінці у Facebook, Instagram.

 

Проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (SDC), ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти і науки України.