Шестеро учнів отримали призи на конкурсі фахової майстерності

з професії "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування"

Впродовж 1-2 червня 2021 року учні 22-х закладів професійної освіти України змагалися у конкурсі фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

Змагання проходили в два етапи: спочатку – півфінал конкурсу, який відбувся на базі Київського вищого професійного училища будівництва 1 червня 2021 року, потім – фінал та церемонія нагородження у межах фестивалю Install Fest Ukraine 2 червня 2021 року.

Учні виконували завдання та демонстрували теоретичні знання та практичні навички. Їм стали у нагоді вміння встановлювати лічильники, мийки, змішувачі, сифони для стоку, радіатори, а також вправність користуватися інструментами та механізмами.

За першість змагалися 12 переможців півфіналу. У результаті конкурсу було названо шість переможців, які отримали дипломи та цінні призи:

  • І місце – Сергій Крицький (Дніпровське вище професійне училище будівництва), Роман Яворський (Подільський центр професійно-технічної освіти);
  • ІІ місце – Дмитро Ілляшенко (Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту), Давид Туцький (Вище професійне училище №22 м. Сарни);
  • ІІІ місце – Ростислав Гуменяк (Івано-Франківський будівельний ліцей), Володимир Придруга (Чортківське вище професійне училище).
Конкурс переслідував кілька цілей. Учні мали змогу продемонструвати громадськості та потенційним роботодавцям навички, здобуті в закладах професійно-технічної освіти. Представники бізнесу ознайомилися з якістю підготовки цих закладів, що сприятиме поліпшенню співпраці між ними. Важливо, що ці молоді студенти стануть прикладом для наслідування для інших молодих людей, які прагнуть обрати свій професійний шлях
Соня Луслі
менеджерка проєкту EdUP