партнерство заради якісної освіти

Онлайн курс від Vaillant

ДП “Вайллант Група Україна“, яка є партнером проєкту EDUP в Україні, підготувала для здобувачів професійної освіти онлайн курс «Опалення. Традиційні джерела – Альтернативні джерела».

Програма курсу складається з 6 вебінарів та охоплює такі теми:
🛠Опалювальні котли побутової серії: призначення, будова, монтаж традиційних та конденсаційних котлів
🛠Альтернативні джерела енергії. Монтаж теплових насосів. Монтаж геліосистем;
🛠Водонагрівальне обладнання. Буфери. Насоси і насосні групи;
🛠Вентиляційні системи. Автоматика. Погодозалежна автоматика.

Тематика курсу відповідає змісту та вимогам освітнього та професійного стандартів з професії монтажник сантехсистем і устаткування.

Усі, хто беруть активну участь в онлайн курсі, отримають доступ до безкоштовних ресурсів для навчання, поглиблять свої знання, а бонусом виступить сертифікація від компанії Vaillant в межах проєкту EdUP.

Курс триватиме з 8 по 24 березня 2023 року.

Проєкт “Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні”, що впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва, ТОВ “Геберіт Трейдинг” та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку “Свісконтакт” за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою створення платформи для посилення співпраці між закладами професійної освіти та представниками бізнесу та сприяє популяризації професії сантехнік.