У червні 2022 року компанія KERMI у межах співпраці з проєктом EdUP провела серію вебінарів для майстрів, викладачів та монтажників сантехсистем.

Під час вебінарів учасники знайомилися з роботою енергозберігаючих радіаторів KERMI therm-X2 та систем поверхневого опалення і охолодження KERMI X-net. 

У ході онлайн зустрічей Сергій Маринець, технічний спеціаліст компанії KERMI, приділив особливу увагу запитанням слухачів та надав вичерпні відповіді та практичні поради. 

За свідченням викладачів, змістове наповнення вебінарів може бути використане на уроках практичного та теоретичного навчання, особливо в умовах дистанційного формату освіти.

Запис вебінарів KERMI доступний для перегляду за посиланням. З іншими навчальними матеріалами ви можете ознайомитися на сайті проєкту.

Проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (SDC), ТОВ «Геберіт Трейдинг» за підтримки Міністерства освіти і науки України та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт».