featured training Dnipro

Сучасні підходи в управлінні закладами освіти

Дводенний тренінг для керівників закладів освіти пройшов у м. Дніпро.

15-16 грудня 2021 року проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Укранїі» (EdUP) провів перший семінар-тренінг «Сучасні підходи в управлінні закладами освіти».

Тренінг став першим з подібних заходів у межах проєкту EdUP, спрямованих на поліпшення навичок ефективного управління керівників закладів профтехосвіти.

Учасниками тренінгу стали керівники з 18 закладів професійної (професійно-технічної) освіти з різних областей України. Місцем зустрічі колег став ДПТНЗ «Дніпровське вище професійне училище будівництва» (м. Дніпро).

Мета серії тренінгів – розвиток спроможності керівництва закладів освіти до лідерства, ефективного управління та посилення комунікативних навичок.  

Перший день тренінгу пройшов у форматі бізнес-симуляції, яку модерували тренери міжнародного агентства Develor. Фокус цього дня був спрямований на побудову команди, налагодження співпраці та стратегічне мислення.

Другий день тренінгу був присвячений ефективній комунікації. Разом з Юлієм Некрасовим, експертом Центру корпоративного розвитку «Новий тренінг», учасники вдосконалювали навички системного мислення, вчилися управляти очікуваннями та структурувати емоції.  

Семінар також став чудовою нагодою для керівників закладів освіти зустрітися особисто після тривалої перерви, поспілкуватися та провести час у невимушеній атмосфері.

У 2022 році заплановано проведення ще декілької подібних тренінгів з актуальних питань управління закладами освіти.