25 травня 2022 року у межах Проєкту відбулося обговорення кращих практик організації освітнього процесу «Внесок у спільну перемогу: курси першої сантехнічної допомоги. Обмін досвідом».

У зустрічі взяли участь представники шести закладів профтехосвіти – учасників Проєкту, які долучилися до організації подібних курсів та представники Міністерства освіти і науки України.

Команда Подільського центру професійно-технічної освіти, що й ініціювала зустріч, поділилася успіхами в організації короткострокових курсів «Першої сантехнічної допомоги» для тимчасово переміщених осіб у місті Кам’янець-Подільський.

«Найважче – це переконати слухачів, що такі знання стануть їм у нагоді», – зазначив Михайло Рущак, директор ДНЗ «Подільський центр ПТО». На його думку, подібні заходи сприяють популяризації професії і роблять заклад «видимим». Учасники поділилися своїми ідеями та складнощами, з якими вони стикнулись під час розроблення та підготовки курсів, а також обговорили питання профорієнтаційної кампанії та можливості співпраці.

«Примітно, що у цих складних обставинах ми знаходимо можливість здійснювати освітню діяльність та надавати допомогу й навчання тим, хто цього потребує. Для учасників курсів – це можливість просто відволіктись або здобути нові навички», – сказав Сергій Коваленко, державний експерт експертної групи з питань управління та державно-приватного партнерства директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України.

«Ми сподіваємось, що наш Проєкт стане майданчиком для подібних зустрічей, де представники закладів освіти, міністерства, бізнесу можуть ділитися кращими практиками, досвідом та допомагати один одному» – зазначила Соня Луслі, менеджерка проєкту EdUP.

Процес навчання на експрес-курсах
Учасники курсів з Кам'янця-Подільського

 _____________________________________________________________________________________

Проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (SDC), ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти і науки України.