КУРСИ ПЕРШОЇ САНТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ

Настав час, коли ми маємо вміти давати собі раду й допомагати іншим.  Коли виклик сантехніка стає надскладною задачею, ви можете навчитися робити елементарні речі самостійно. 

Підключити змішувач, пральну машину чи бойлер, встановлювати раковину, або ж швидко виправити проблему водопостачання – це вам під силу!

Зверніться до найближчого закладу профтехосвіти, який бере участь у цій ініціативі, і запишіться на безкоштовні експрес-курси з першої сантехнічної допомоги. Перелік закладів можна переглянути за посиланням (за виключенням закладів у регіонах, де йдуть активні бойові дії).

«Виявляється, це реально і зовсім не складно. За півтори години ми встигли прослухати теорію та пройшли практику: встановили умивальник, замінили змішувач, почистили сифон та поміняли душ. Звичайно, під керівництвом майстра. У результаті у нас з’явилося відчуття впевненості - у разі потреби я зможу допомогти не лише своїй родині, але й будь кому, хто потребуватиме такої допомоги»

Юлія Єпіфанова Tweet

Проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (SDC), ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти і науки України.