Якісна освіта стала ще ближче: проєкт EdUP презентує три нові мобільні застосунки, розроблені на основі навчальних посібників з професії «монтажник санітарно-технічних систем і устаткування».

Наразі трансформовані в цифровий формат навчальні посібники з модулів: Опалення, Водопостачання, Водовідведення на додачу до першого пілотного проєкту – інтерактивного посібника Труби та арматура, який побачив світ рік тому.

 «Перший повністю україномовний освітній ресурс», – Максим Пеховка, співавтор

Незалежно від того, де знаходиться учень, чи є у нього підключення до Інтернету, навчання завжди під рукою. Інтерактивні підручники розроблені простою мовою, мають багато ілюстрацій та містять тести для перевірки знань. Досвід пілотного проєкту показав: такий формат навчання є не лише цікавим, але й допомогає освітянам адаптувати освітній процес під нові реалії.

З оновленим функціоналом користувачі можуть робити виділення, вставляти примітки, копіювати матеріал та збільшувати зображення. Також є можливість встановити додаток на комп’ютер. Таким чином інтерактивні посібники можуть бути повністю інтегровані в навчальний процес.   

«Ми створили перший повністю україномовний освітній ресурс, який закриває 80% обов’язкових знань для учнів сантехнічних професій. Звичайно, ви можете знайти безліч відео в Інтернеті, однак вони часто неналежної якості. Що важливо – вся інформація є актуальною та може бути оперативно доповнена», – коментує Максим Пеховка, експерт проєкту EdUP.    

Не лише для сектору освіти: інформація в посібниках стане у нагоді абсолютно всім, хто цікавиться сферою сантехніки або сам є фахівцем, – для підтримки актуальних знань.   

Усі мобільні застосунки доступні для завантаження: з Play market для мобільних пристроїв на Android та з сайту EdUP для використання на комп’ютерах.

Авторами-розробниками застосунків є Максим Пєховка (Проєкт EdUP), Іван Болокан (викладач, м. Одеса) та Роман Берко (викладач, м. Ромни). Інтерактивні посібники містять текстові та відео-матеріали компаній Caleffi, Hansgrohe, Geberit, Grundfos, KAN, Kermi, Vaillant, Wilo, Wavin. 

 

***

Проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (SDC), ТОВ «Геберіт Трейдинг» за підтримки Міністерства освіти і науки України та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт».