РОБОТА ПРОЄКТУ ПІД ЧАС ВІЙНИ

15 березня 2022 року команда EdUP повідомила про те, що Проєкт продовжує роботу та намагатиметься реалізувати якомога більше з того, що було заплановано на період другої фази. Цьому передувалі погоджувальні консультації з донорами, бенефіциаром, та головним офісом виконавця – фундацією Swissсontact.

Наступним кроком стало проведення персональних інтерв’ю з представниками закладів – учасників Проєкту. Ми зібрали інформацію про поточний стан та актуальні потреби, які були пов’язані передусім з наданням прихистку внутрішньо переміщеним особам.

Завдяки оперативному реагуванню дев’ять закладів профтехосвіти отримали сантехнічне обладнання та витратні матеріали, які допомогли їм вирішити низку побутових проблем. Ми підрахували, що допомога Проєкту зробила перебування більше 700 осіб в приміщеннях закладів профтехосвіти більш комфортним та легким.

Паралельно ми ініціювали проведення «Курсів першої сантехнічної допомоги» у закладах профтехосвіти. На цих експрес курсах учасники можуть навчитися підключати бойлер, змішувач, пральну машину, встановити раковину чи усунути протікання. Першим до ініціативи долучився Чернівецький професійний ліцей залізничого транспорту, а Подільський центр професійно-технічної освіти взагалі поставив цю роботу на потік та вже випустив три групи учнів.

Досвід Подільського центру професійно-технічної освіти в роботі з внутрішньо переміщеними особами став основою для онлайн-зустрічі з представниками закладів профтехосвіти – реціпієнтів Проєкту, які виявили зацікавленість в налагодженні роботи у цьому напрямі. Учасники зустрічі поділилися своїми ідеями та складнощами, з якими вони стикнулись під час розроблення та підготовки курсів, а також обговорили питання профорієнтаційної кампанії та можливості співпраці.

Разом з цим команда Проєкту активно працює над розробленням мобільних застосунків на основі навчальних підручників з таких тем як «Водопостачання», «Водовідведення», «Опалення».

Проєкт адаптується та коригує свою діяльність відповідно до вимог часу. Ми продовжуємо моніторити потреби закладів та виступати зв’язковою ланкою з представниками бізнесу. Команда готується докласти всіх зусиль до участі у вступній кампанії 2022 року та реалізувати якомога більше запланованого з початку року.