About Thumb
успіх Історії закладів-учасників проєкту

Як проєкт EdUP покращує сантехнічну освіту в Україні

У межах комунікаційної кампанії «Партнерство заради змін. Як проєкт EdUP покращує сантехнічну освіту в Україні» будуть опубліковані найкращі практики розбудови сантехнічної професії, а також історії успіху 25 закладів, що залучені до другої фази проєкту.

Service Image

Броварський професійний ліцей

Ліцей став одним із перших закладів, що увійшов до проєкту з поліпшення сантехнічної освіти.

Service Image

Привільський професійний ліцей

Попри війну та зміни, які вона принесла у життя викладачів та учнів, ліцей продовжив освітній процес і бере участь в усіх активностях EdUP. І має круті результати

Service Image

Чортківське вище професійне училище

Для того, щоб готувати учнів до дорослого життя, майже 4 роки тому в Чортківському вищому професійному училищі створили Центр кар'єри.

Service Image

Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей

У лютому 2023 року заклади-учасники проєкту EdUP прослухали фінальний тренінг з написання грантових заявок. А вже на початку квітня Сергій Черненко, директор закладу, показує фото навчального полігону, – саме для його створення й планували залучити грант.

Service Image

Центр професійно-технічної освіти м. Житомира


Сантехнічна професія з'явилася в Центрі професійно-технічної освіти м. Житомира 2017 року. Тоді заклад отримав ліцензію на підготовку сантехніків, а вже наступного року оголосив перший набір. Одночасно Центр долучився до другої фази проєкту EdUP.

Service Image

Дніпровське вище професійне училище будівництва

один із шести закладів, який з 2014 року бере участь в Проєкті. В училищі створили потужну матеріально-технічну базу. Крім того, викладачі та майстри виробничого навчання, які викладають за цією професією, пройшли підвищення кваліфікації та стажування.

Service Image

Київське регіональне вище професійне училище будівництва

У закладі знають, як подвоїти кількість вступників на сантехнічну професію, а ще зацікавити нею дорослих. Утім попереджають, що доведеться гарно попрацювати😉

Service Image

Прилуцький професійний ліцей


Коли колектив закладу освіти прагне якісних змін, він знаходить можливості для втілення ідей. Історія Прилуцького професійного ліцею підтверджує цю думку!

Service Image

Вище професійне училище № 34 м. Стрий


Поліпшуючи підготовку сантехніків, команда закладу розробила стратегічний план розвитку, а ще почала більше співпрацювати з бізнесом.

Service Image

Ковельський центр професійно-технічної освіти


Щоб зберігати конкурентоспроможність, тут багато працюють над профорієнтацією, покращенням умов для навчання учнів та учениць, а також професійним розвитком педагогічних працівників.

Service Image

Чернівецький професійний ліцей залізничного транспорту

Розпочинаючи участь у проєкті EdUP, команда Чернівецького професійного ліцею залізничного транспорту оновила навчальну інфраструктуру для підготовки сантехніків. Це одразу вплинуло на набір вступників.

Service Image

Подільський центр професійно-технічної освіти

Щороку заклад набирає групу сантехніків серед випускників 9-х класів і навіть має невеликий конкурс. Крім того, використовуючи ресурси нового навчально-практичного центру, там проводять курсову підготовку дорослих.

Service Image

Черкаське вище професійне училище будівельних технологій

У закладі відповідально ставляться до підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування. Зокрема через те, що заклад – єдиний в області, який здійснює підготовку за цією професією.

Service Image

Одеський центр професійно-технічної освіти

Заклад бере участь в українсько-швейцарському проєкті із поліпшення сантехосвіти з 2016 року. Саме тоді розпочалася перша фаза проєкту, а сам заклад став одним із шести обраних профтехів.

Service Image

Полтавське вище міжрегіональне професійне училище

У закладі підготовка сантехніків триває майже 10 років. За цей час заклад напрацював добру репутацію серед роботодавців-будівельників.

Service Image

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту

Заклад став одним із шести закладів, який відібрали до першої фази Проєкту. Оновлена на цьому етапі матеріально-технічна база вплинула на якість підготовки учнів-сантехніків, а також привабливість ліцею в очах вступників.

Service Image

Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти

2017 року Запорізький будівельний центр професійно-технічної освіти долучився до другої фази проєкту EdUP. Заклад мав багато ідей, які б розвинули підготовку сантехніків. Заручившись підтримкою проєкту, колектив розпочав їхнє втілення.

Service Image

Хустський професійний ліцей

Команда закладупереконана, що будівельні професії в перспективі стануть шалено затребувані. Враховуючи, що заклад єдиний на Закарпатті навчає сантехніків, готуються до майбутнього напливу вступників!