05 Вер 2022

Вебінар з комунікації для закладів профтехосвіти

Оксана Ушакова (Проєкт EdUP) та Мирослава Калетник (МОН) підготували поради щодо застосування концепції «приведи друга» в профорієнтаційній роботі та якісного ведення соцмереж.

20 Сер 2022

Дванадцять заповідей керівника

Стратегічна сесія у межах лідерського тренінгу Проєкту EdUP "Бізнес-планування як інструмент сучасного управління закладами профтехосвіти" 19 серпня 2022 року

19 Сер 2022

Заклади профтехосвіти розроблять власні бізнес-плани

16-19 серпня 2022 року пройшов лідерський тренінг для керівників закладів-учасників Проєкту EdUP "Бізнес-планування як інструмент сучасного управління закладами профтехосвіти"

01 Сер 2022

Чотири переваги нового освітнього стандарту

Експерт Проєкту EdUP Максим Пеховка назвав ключові особливості нового документу, які якісно відрізняють його від попереднього стандарту 2018 року.

освітній стандарт
14 Лип 2022

Освітній стандарт: що нового?

Проєкт EdUP провів публічне обговорення нового освітнього стандарту за професією «Монтажник сантехнічних систем та устаткування».

01 Лип 2022

Засідання Наглядової ради Проєкту

Ключовими питаннями порядку денного стало затвердження звіту про роботу за попередні півроку та окреслення планів на наступний період.

30 Чер 2022

Сантехніки отримають новий освітній стандарт

Розпочато громадське обговорення проєкту нового освітнього стандарту. Запрошуємо висловити свою думку!

29 Чер 2022

Серія вебінарів від Kermi

У червні 2022 року компанія KERMI у межах співпраці з проєктом EdUP провела серію вебінарів для майстрів, викладачів та монтажників сантехсистем.

25 Тра 2022

Внесок у спільну перемогу. Обмін досвідом.

25 травня 2022 року у межах Проєкту відбулося обговорення кращих практик організації освітнього процесу «Внесок у спільну перемогу: курси першої сантехнічної допомоги. Обмін досвідом».

21 Кві 2022

Допомога закладам профтехосвіти в часи кризи

Проєкт EdUP допоміг закладам профтехосвіти задовольнити низку потреб, що виникли у зв’язку з військовою агресією РФ проти України.

26 Бер 2022

Курси першої сантехнічної допомоги

Підключити змішувач, пральну машину чи бойлер, встановлювати раковину, або ж швидко виправити проблему водопостачання - опануйте навички, які необхідні саме зараз! І що важливо – безкоштовно.

15 Бер 2022

Проєкт EdUP продовжує роботу!

Ми намагатимемося реалізувати якомога більше з того, що було заплановано в межах другої фази Проєкту.

10 Лют 2022

ІННОВАЦІЇ В САНТЕХНІЧНІЙ ОСВІТІ

8-10 лютого 2022 року у м. Києві пройшла вже друга за рахунком Всеукраїнська навчально-практична конференція «Інновації в сантехнічній освіті» для викладачів та майстрів виробничого навчання, які викладають для учнів-сантехніків.

12 Січ 2022

ТРЕНІНГ З РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ

Проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) у партнерстві з експертною платформою Career Hub Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» розпочав тренінговий курс «Підготовка молоді до успішної кар’єри».

featured training Dnipro
17 Січ 2021

ТРЕНІНГ ДЛЯ ДИРЕКТОРІВ

Дводенний тренінг для керівників закладів освіти пройшов у м. Дніпро.
15-16 грудня 2021 року проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Укранїі» (EdUP) провів перший семінар-тренінг «Сучасні підходи в управлінні закладами освіти».

25 Лис 2021

ПАРТНЕРСТВО ЯК ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ ПРОФТЕХОСВІТИ

Завдяки відкритому діалогу профільних міністерств, бізнесу та представників профільної громадської організації покладено початок нормативному закріпленню професії інсталятора.

Наглядова рада проєкту листопад 2021
11 Лис 2021

НАГЛЯДОВА РАДА ЛИСТОПАД 2021

Проєкт EdUP визначив пріоритети на наступні пів року: подальша розробка мобільних застосунків, серія практичних тренінгів для викладачів, а також посилання співпраці з бізнесом.
Наглядова рада проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) провела чергове засідання, щоб підвести підсумки та окреслити подальші кроки для досягнення місії та цілей Проєкту.

22 Жов 2021

ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОБІЛЬНОГО ЗАСТОСУНКУ

Учні закладів профтехосвіти отримають зручний інтерактивний підручник, виконаний у формі мобільного застосунку. Цю інноваційну розробку у сфері освіти в Україні проєкт EdUP представив закладам та бізнесу.

Учасники конференції для сантехніків у Житомирі
25 Вер 2021

КОНФЕРЕНЦІЯ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА МАЙСТРІВ 2021

20-25 вересня 2021 року відбулася Всеукраїнська навчально-практичної конференція «Інновації в сучасній сантехнічній освіті» на базі Центру професійно-технічної освіти м. Житомир. У конференції взяли участь 36 учасників з 20 закладів профтехосвіти України.

02 Чер 2021

КОНКУРС ФАХОВОЇ МАЙСТЕРНОСТІ 2021

Шестеро учнів отримали призи на конкурсі фахової майстерності з професії "Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування".
Упродовж 1-2 червня 2021 року учні 22-х закладів професійної освіти України змагалися у конкурсі фахової майстерності з професії «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування».

19 Тра 2021

ЗАСІДАННЯ НАГЛЯДОВОЇ РАДИ ПРОЄКТУ ТРАВЕНЬ 2021

Наглядова рада проєкту «Державно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні – EdUP» провела зустріч для обговорення подальшої діяльності у напрямку зміцнення партнерства між закладами професійної освіти та бізнесом.