Навчання майстрів і викладачів

Інновації в сантехнічній освіті

38 майстрів виробничого навчання та викладачів із більш як 20 закладів професійно-технічної освіти розпочали участь у конференції «Інновації в сантехнічній освіті». Вона пройшла впродовж 30-31 січня в Києві в межах проєкту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP).

Медіа про нас

Конференція в національних новинах

Щодня представники 11 сантехнічних та теплотехнічних компаній проводитили для учасників навчання: розповідали про нове обладнання, яке використовують у водопостачанні, водовідведенні і опаленні, вчитили інсталювати сучасні вбудовані змішувачі, бойлери, теплові насоси та інше.

«Такі заходи дуже потрібні для підвищення кваліфікації викладачів. Ми маємо можливість не тільки дізнатися про сантехнічні інновації, прослухати теорію, а й набути нових навичок на практиці. Зараз є великий вибір теоретичного матеріалу: інтернет-ресурси, виставки, але завдяки EdUp вже багато років маємо можливість брати участь у таких подіях. Це підвищує нашу професійну спроможність як викладачів. У підсумку учні училища перемагають у професійних конкурсах, конкурентні на ринку праці»
Тетяна Горбунова
учасниця конференції, викладачка Привільського професійного ліцею

Захід складався з теоретичних і практичних блоків. Впродовж двох днів охопили 11 теоретичних та 22 практичних блоки за такими темами:

«Наша країна зазнала немало шкоди від агресора. Зараз ми дбаємо про підготовку рук, які допомагатимуть у відновленні. На конференції розповідаємо про новітні рішення, обладнання і техніку. Робимо ставку на те, щоб якомога краще підготувати педагога, а він вже ретранслює інформацію учням. Крім того, це гарний майданчик для комунікації: викладачі можуть напряму задати запитання виробникам, бізнесу, або поділитися досвідом між собою»
Роман Лєтнянка
Технічний експерт