Організаційний розвиток

Лідерський тренінг EdUP

Відбудова України потребуватиме кваліфікованих кадрів і заклади профтехосвіти відіграватимуть провідну роль у їх підготовці. З цією метою швейцарсько-український проєкт «Публічно-приватне партнерcтво для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) провів чотириденний тренінг для керівників закладів профтехосвіти 16-19 серпня 2022 року.

Як кажуть, 80% успіху – це правильно складений план. Саме тому лідерський тренінг EdUP був зосереджений навколо бізнес-планування в контексті управління закладами профтехосвіти. Що важливо – учасники, поділені на команди, продовжуючи роботу після тренінгу, складуть власні проєкти. Робота проходитиме під пильним наглядом сертифікованих тренерів, а найкращі команди отримають цінні призи. 

Всього у тренінгу взяли участь 43 представники закладів профтехосвіти, практично половина з них – офлайн. В сучасних реаліях особиста зустріч стає великою розкішшю, тож колеги скористалися можливістю, щоб поділитися новинами та власним досвідом роботи в цей непростий час.   

Окрім власне тренінгу з бізнес-планування, який проводила провідна міжнародна агенція Develor, на учасників тренінгу чекав майстер-клас від адвоката Романа Шпирки з практичних питань участі в судових засіданнях та поводження під час перевірок контролюючих органів. 

Завершальним етапом зустрічі стала стратегічна сесія, під чаc якої учасники сформулювали «дванадцять заповідей керівника» для своїх уявних наступників та відверто поговорили про наболіле.

«Ми віримо в швидке відновлення країни та вже зараз робимо все можливе для прискорення цього процесу. Сучасні знання та навички – це той безцінний ресурс, який дозволяє реалізовувати найамбітніші цілі»

Соня Луслі, керівниця проєкту EdUP

Це вже другий з серії заходів, які в межах проєкту отримали неформальну назву «академія директорів», направлених на удосконалення управлінських та лідерських навичок керівників закладів профтехосвіти – реціпієнтів проєкту EdUP.

Розробка бізнес-планів триватиме до кінця жовтня 2022 року – тож ми слідкуємо за процесом  та чекаємо на роботи переможців.

***

Проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (SDC), ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти і науки України