Як налагодити ефективне публічно-приватне партнерство між бізнесом, закладами та владою  – про це говорили 6 грудня 2022 року під час круглого столу у форматі «світового кафе».

«Ми переконані, що ефективне партнерство сприятиме підготовці кращих кадрів, які, у свою чергу, відіграють ключову роль у майбутній відбудові країни», – окреслила мету заходу Юлія Єпіфанова, експертка проєкту EdUP.

У ході круглого столу учасники поділилися своїми очікуваннями та пересторогами щодо співпраці та могли почути позицію один одного. Зі свого боку, експерти проєкту озвучили свої плани щодо створення єдиної бібліотеки навчальних матеріалів від бізнесу, платформу у формі модельного проєкту комунікації між бізнесом та закладами освіти та сприяти ефективній комунікації закладів освіти та їх якісній рекламі.

Тим часом першим стане узагальнення матеріалів круглого столу та розробки на їх підставі рекомендацій щодо підвищення ефективності публічно-приватного партнерства.  

Детальніше з можливостями партнерства у межах Проєкту EdUP можна ознайомитися за посиланням.

Проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (SDC), ТОВ «Геберіт Трейдинг» за підтримки Міністерства освіти і науки України та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт».