Інновації в освіті

8-10 лютого 2022 року у м. Києві пройшла вже друга за рахунком конференція для викладачів та майстрів виробничого навчання.

Протягом трьох днів викладачі та майстри виробничого навчання, що викладають для учнів-сантехніків дізнавалися про технологічні новинки галузі. Захід проходив вже вдруге і цього разу зібрав учасників з 22 закладів профтехосвіти.

Технологічні новинки представляли експерти таких компаній як Geberit, Grundfos, Wilo, Fondital, Kermi, Caleffi, Terwix, Valraven а також Ліги істаляторів України.

Уже за традицією, кожного дня організатори проводили зріз знань та пропонували практичну частину – можливість на власному досвіді ознайомитися з обладнанням та його роботою.

З якими проблемами стикаються педагоги під час вступної кампанїі та як їх вирішують – про це учасники говорили під час стратегічної сесії, яка відбулася третього дня конференції. У заході взяв участь Сергій Коваленко, державний експерт експертної групи з питань управління та державно-приватного партнерства Міністерства освіти і науки України. Зокрема, він привернув увагу до Всеукраїнського тижня професійної освіти, який проходить восени і має на меті популяризацію технічних спеціальностей в суспільстві.

Нагадаємо, що перша конференція “Інновації в сантехнічній освіті” пройшла у вересні минулого року в м. Житомир.

«Поліпшення якості сантехнічної освіти та налагодження міцної співпраці між закладами освіти та приватним сектором – ключові завдання Проєкту EdUP. Конференція «Інновації в сантехнічній освіті» допомагає реалізувати ці завдання та сприяє прямій комунікації між педагогами та виробниками сантехнічного та теплотехнічного обладнання»

Соня Луслі, керівниця Проєкту

Проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (SDC), ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти і науки України.