Вступна кампанія триває і заклади освіти чекають на своїх абітурієнтів. Який вибір зробити? Яку професію опанувати? Проєкт EdUP знає відповідь!

Заклади профтехосвіти руйнують стереотипне уявлення про сантехнічні професії. Так, адже сучасний сантехнік – це фахівець у галузі новітніх технологій та інженерних рішень. Більш того, навчання відбувається на новітньому обладнанні відповідно до європейських стандартів, що робить професію доступною та привабливою і для жінок. 

Зі свого боку, Проєкт EdUP робюить свій внесок у поліпшення освіти та розвиток електронного навчання. Вже цього року виходять у світ ще три мобільні застосунки, розроблені на основі навчальних посібників, які роблять навчання легшим та цікавішим. 

Предстравники бізнесу також зацікавлені інвестувати в якісне навчання майбутніх працівників та напряму контактують із закладами освіти. 

Процес відновлення країни збільшить попит на робітничі професії. Тож якщо ви учень – не марнуйте часу, шукайте заклад у своєму регіоні – професія майбутнього чекає на вас! 

* * *

Проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (SDC), ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти і науки України