Вже понад місяць керівники закладів профтехосвіти та їх команди працюють над розробкою власних бізнес-планів під наглядом тренерів Develor Ukraine та експертів проєкту  EdUP.

23 команди, по одній з кожного проєктного закладу, вже сформували стратегічну мету, провели аналіз середовища PESTEL, поставили SMART цілі та визначили стратегічні ініціативи у межах власних проєктів. Всю теоретичну підготовку учасники отримали під час тренінгу з бізнес-планування, який відбувся у серпні поблизу Кам’янця-Подільського та онлайн.  

Наразі учасникам залишилося виконати фінальне завдання й менш ніж за два тижні команди презентуватимуть свої бізнес-плани під час підсумкової конференції, яка відбудеться у Києві наприкінці жовтня.

Нагадуємо, що автори кращих бізнес-планів отримають цінні призи та реальну можливість побудувати заклад своєї мрії.

«Як на мене, найскладнішим для команд є повірити у те, що вони можуть дійсно досягти омріяних результатів завдяки системній роботі. Мислення зростання – це те, на що націлений цей тренінг та наш проєкт зокрема. Все інше – питання практики та належної мотивації», – коментує експертка проєкту Ніна Іларіонова, яка надає допомогу командам у якості тьютора.

***

Проєкт «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні» (EdUP) впроваджується за фінансової підтримки Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва (SDC), ТОВ «Геберіт Трейдинг» та виконується Швейцарською фундацією технічного співробітництва з розвитку «Свісконтакт» за підтримки Міністерства освіти і науки України