стратегічний розвиток закладів

Тренінг з грантрайтингу - DONE

У грудні 2022-лютому 2023 року 58 представників закладів проєкту EdUP взяли участь у двох тренінгах-практикумах з грантрайтингу:

Тренінги стали продовження роботи над формуванням та реалізацією стратегічних бізнес планів закладів.

Команди закладів брали активну участь в навчанні, виконували домашні завдання та працювали над розробленням проєктних пропозицій від своїх закладів. Учасники мали змогу покроково пройти всі етапи підготовки проєктних пропозицій, взнали «неписані секрети» успішних грантових заявок, мали можливість ознайомитись з наявними донорами та їхніми вимогами.

Результатом стали нові знання та 13 проєктних пропозицій, спрямованих на досягнення стратегічних цілей закладу освіти, зокрема створення системи моніторингу ринку праці, забезпечення енергоефективності закладу, створення нових навчально-практичних центрів та інші перспективні теми.

«Завдяки тренінгам учасники отримали системні знання про проєктний підхід, прокачали навички планування, цілепокладання, вміння формулювати мету, проблематику, задачі та шляхи реалізації проєкту. Також тренінг допоміг підвищити ефективність командної роботи».

Ніна Іларіонова, експерт проєкту

 

Програма тренінгу від офісу Erasmus+ Україна охоплювала міжнародну мобільність, розбудову потенціалу професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти, центри професійної майстерності й інші можливості

 

Програма тренінгу «Написання проєктів. Фонди ЄС» розроблена у співпраці з Фундацією Central European Academy Studies and Certifications (CEASC) та ГО “Асоціація Проектних Менеджерів України” та включала вступ до проєктного підходу, розробку проєкту, типи проєктів, структуру проєкту та проєктної заявки, бюджет проєкту – ключові принципи, які помилки варто не робити, період підтримки проєкту.