інструменти сучасного управління закладами профтехосвіти

Бізнес-планування

Сьогодні розпочав роботу триденний тренінг «Бізнес-планування як інструмент сучасного управління закладами профтехосвіти».
Тренінг є продовженням серії заходів проєкту EdUP, направлених на підвищення інституційної спроможності закладів освіти. За результатами тренінгу та виконаних домашніх завдань команди учасників підготують бізнес-плани для розвитку своїх закладів.
На відкритті тренінгу до учасників звернулася Ірина Шумік, генеральний директор директорату професійної освіти Міністерства освіти України. Вона зауважила, що якісне бізнес-планування є запорукою швидкого відновлення країни. «80% успіху – це правильно складений план», – переконана вона.
Водночас, керівниця проєкту Соня Луслі побажала учасникам не лише отримувати нові знання, але й ділитися кращими практиками, які вже працюють в їхніх закладах освіти. «Заклади профтехосвіти матимуть значну вагу у відновленні країни, саме тому ці знання та навчики напевно знадобляться у майбутній роботі», – зазначила Соня.
Протягом двох днів учасники опановуватимуть інструменти бізнес-планування та налаштуються на мислення зростання. На третій день відбудеться тренінг, який допоможе підготуватися до участі у судових засіданнях та почувати себе впевнено під час перевірок контролюючих органів.